top of page
background-06-1024x522.png
Jeden válečník

Vinyasa jóga

Plynulá a dynamická lekce jógy.

Jedná se o lekce dynamické Vinyasa jógy, u kterých se zapotíte. Doporučujeme mírně pokročilým a pokročilým, avšak zvládne je i statečný začátečník.

Hatha jóga

Pohyb sladěný s dechem v jemném tempu.

Hatha Yoga je cvičení jógy, jehož hlavní součástí je práce s dechem (pranajáma), pozice těla (ásany), relaxace a meditace. Lekce jsou vedené v jemném tempu a tak jsou vhodné i pro začátečníky.

Child's Pose
Ashtanga Yoga

Spinal jóga

Cvičení pro zdravá záda s vědomým dechem

Spinální cvičení jsou aktivní cvičení, při kterých se využívá v podstatné míře dýchání. Působí relaxačně a významně přispívají ke zlepšení stavu páteře. Jógovými pozicemi pracujeme na pružnosti, ale i síle páteře. Lekce jsou vhodné pro začátečníky.

Zdravá záda

Jemné lekce v pomalém plynutí pozicemi, zaměřené na aktivaci a posílení centra těla.

V těchto lekcích se budeme snažit odbourat svalové dysbalance (vadné držení těla) pomocí kineziologie v jógových ásanách. Při pravidelném cvičení rychle pocítíte úlevu, pevnost a pružnost zad, což vám nepochybně zpříjemní a zjednoduší Váš každodenní život. Vhodné pro začátečníky a také pro pokročilé.

Free Yoga

Gravid jóga

Cvičení jógy pro nastávající maminky.

Lekce jsou vhodné i pro maminky po porodu.

Doporučujeme cvičit po ukončeném prvním trimestru.

léto 2023

Jóga pro těhotné
Iyengar Yoga

Hatha Vinyasa Flow

Dynamické lekce zaměřené na detaily

Lekce dynamické Vinyasa jógy, při které se zaměříme na detaily a techniku jednotlivých pozic. Určeno začátečníkům, kteří se necítí ještě pohodlně na otevřených FLOW lekcích a všem, kteří se občas chtějí zastavit u detailů.

Shavasana

Yin jóga

Hluboké protažení a uvolnění svalů, vazů, šlach a vůbec celého těla.

Hluboká a hojivá Yin jóga je vhodná pro všechny bez ohledu na věk či zdatnost. Dlouhé výdrže v restorativních pozicích, které uvolňují svaly, vazy šlachy a emoční napětí.

Základy Jógy

Lekce pro začátečníky

Lekce Hatha jógy nebo také Vinyasa jógy, určené začátečníkům. Postupný vývoj lekcí, věnovaný základním pilířům jógy,, jako je dech, pozice, mantry, sekvence, relaxace, meditace. Vše krok za krokem.

Child's Pose

Harmonizační jóga

Jógová praxe k uvolnění stresu, napětí a harmonizaci.

Jemné Hathajógové cvičení s využitím relaxačních  pozic, které Vás příjemně naladí na víkend. Naučte se naslouchat svému dechu, a jeho pomocí tělo uvolnit. Dopřejte si harmonizační cvičení a techniky, které pomohou celkové harmonizaci těla i duše.

Rozjímání
bottom of page