top of page
background-06-1024x522.png
DSCF7477.JPG

Vinyasa Flow, Vinyasa krok za krokem

Plynulá a dynamická lekce jógy.

Vinyasa jóga (v kombinaci kurzu Krok za Krokem). Spojením dechu a pohybu. Lekce jsou inspirované Jivamukti tradicí, ze které studio Pranava vychází. Každá lekce začíná mantrou, která otevírá srdce a upíná pozornost na Tady a Teď. Ásany (pozice) jsou v plynutí s důrazem na dech. Vyšperkované a zábavné sekvence posilují tělo a každou lekci zakončíme uvolňující relaxací a meditací. Tato praxe je cestou k propojení těla, mysli a ducha.

Středy v 16.30 s Iris

Zdravotní Jóga

Zdravotní aspekt těla v kombinaci s jógou

Lekce pod vedením zkušené zdravotní sestry jsou vhodné pro všechny, kteří potřebuji a chtějí  zdravotní přístup v lekcích. Jemné tempo a důraz na správnost provedení pozic s pečlivostí k dechu a rozličnosti fyzické zdatnosti jogínů.

Úterky v 18.00 s Anetou, od července 2024

DSCF7491.JPG
DSCF7442.JPG

Hatha Vinyasa Flow

Dynamické lekce zaměřené na detaily

Lekce dynamické Vinyasa jógy, při které se zaměříme na detaily a techniku jednotlivých pozic. Určeno začátečníkům, kteří se necítí ještě pohodlně na otevřených FLOW lekcích a všem, kteří se občas chtějí zastavit u detailů.

Středy v 18.30 s Martinem

Jóga pro Zdravá záda

Jemné lekce v pomalém plynutí pozicemi, zaměřené na aktivaci a posílení centra těla.

V těchto lekcích se budeme snažit odbourat svalové dysbalance (vadné držení těla) pomocí kineziologie v jógových ásanách. Při pravidelném cvičení rychle pocítíte úlevu, pevnost a pružnost zad, což vám nepochybně zpříjemní a zjednoduší Váš každodenní život. Vhodné pro začátečníky a také pro pokročilé.

Čtvrtky v 16.45 a v 18.00 s Míšou

DSCF7517.JPG
DSCF7467.JPG

Flow & Restore

Spojení dynamického flow s hlubokým protažením

Spojení dynamické flow s hlubokým odpočinkem. Flow and Restore lekce vyvažuje dva protipóly, spojuje dynamiku s klidem a energii s harmonií. Díky tomuto osvěžujícímu spojení dvou opačných stylů jógy najdete rovnováhu v každém okamžiku své praxe.

Pondělky v 18.00 s Markétou

Základy Jógy, Jóga od A do Z

Lekce pro začátečníky

ucelený pohled na jógu, zahrnující vše od základních pozic až po pokročilé meditační a dýchací techniky. Je ideální pro všechny úrovně zkušeností, poskytuje osobní přístup díky omezenému počtu účastníků a zaměřuje se na aplikaci jógy v každodenním životě pro zlepšení jak fyzické, tak mentální pohody. Tento kurz je cestou k hlubšímu pochopení jógy, která kombinuje praktické cvičení s teorií, aby účastníci mohli prožít její transformační efekt.

Nový kurz od září 2024

DSCF7407.JPG

Harmonizační jóga

Jógová praxe k uvolnění stresu, napětí a harmonizaci.

Lekce pro harmonizaci těla i duše - jemné lekce, které se budou prolínat i s energií Agni (ohně), kdy rozproudíme tělo, ztišíme mysl a tím nalezneme vnitřní klid. Dotkneme se i různých úrovní těla (od fyzického až po jemně hmotné) a to vše tak, abyste lekci opouštěli s vnitřním klidem a v harmonii sami se sebou.

Pondělky v 16.30 s Lenkou

DSCF7396.JPG
DSCF7849.JPG

Pilates

Lekce dle cvičební metody Pilates

Pilates je cvičební metoda zaměřená na zlepšení svalové kontroly, flexibility, síly a dýchání. Toto cvičení se soustředí na posílení celého těla, především hlubokých břišních a zádových svalů a svalů pánevního dna. Díky důrazu na zpevnění hlubokých břišních svalů, které poskytují oporu páteři, je páteř méně zatěžována. Všechny pohyby v Pilates vycházejí ze stabilního středu těla.

Čtvrtky v 18.00 s Renatou, od července 2024

bottom of page