IMG_5163.heic

Pranava Jóga Centrum

Jógové studio v srdci Ostravy

Pranava Jóga Centrum odstartovalo ostravskou jógovou scénu před 12 lety jako vůbec první jógové centrum v Ostravě.

Pranavu založila v roce 2010 Lenka Knag, o studio se  láskyplně starala po celých 10 let, a její přítomnost zde vycítíte i když má studio nové prostory a novou provozní sílu v čele - Iris Hovorkovou. Pranava má přehlednou jógovou linii skrze Jivamukti jógu a opírá se o filozofii Sri Brahmananda Sarasvati.

Rozvrh je po celý týden nabitý lekcemi od pomalého cvičení jógy až po ten dynamický. Na své si tady přijde opravdu každý. Pro víkendové jogíny pořádáme semináře, workshopy a školení pod vedením učitelů z různých koutů světa.

Pranava Jóga Centrum je také vzdělávacím akreditovaným zařízením MŠMT. Máte tedy jedinečnou možnost absolvovat transformativní školení instruktorů jógy.

Pranava je krásné slovo pocházející ze sanskritu a znamená „to, co se stále obnovuje”: pořád nové, pořád mladé a svěží. Proto jogín opakuje slabiku OM stále, a nikdy toho není dost, protože OM není něco, co se vysloví jednou a je to uzavřená záležitost. Pokaždé, když je OM vysloveno, jakoby se obnovujeme a pokaždé nás to znovu vyrovná, jsme znovu nasměrováni k cíli, jsme blíže k připomenutí si, kdo skutečně jsme a jaká je pravá podstata věcí kolem nás. (Sharon Gannon, Jivamukti Yoga)

Sleduj nás na Instagramu

mandala-ikony.png
mandala-ikony.png

Lektoři

Seznamte se s lektory studia.

Snímek obrazovky 2022-06-20 131101.png

Míša Lalíková

Zdravá záda, Spinal jóga

Míša je certifikovanou lektorkou jógy Body and Mind, specializovaná na jógu pro zdravá záda a spinální jógu. Lekce věnované zdravé páteři jsou Míšou vedené pečlivě, s láskou a ohleduplností k tělu a dechu.

Kontakt: misa@pranavajoga.cz

Snímek obrazovky 2020-12-16 v 13.08.30.

Daniela Vašková

Vinyasa jóga, Akreditované a nástavbová školení

Daniela  je dlouhodobou praktikantkou jógy, garantkou akreditovaného programu školení pro Instruktory jógy, spolehlivou, pečlivou a obětavou průvodkyní světem jógy. 

Daniela vede Přípravku (nejen) pro budoucí lektory jógy, stejně jako tvoří opěrný pilíř pedagogického týmu "velkého" Akreditovaného školení pro Instruktory jógy. Spolupracuje na tvorbě a vedení doplňujícího modulu Relaxace, vedené meditace a Jóga nidra. 

Kontakt: daniela@pranavajoga.cz

IMG_6751.jpg

Iris Hovorková

Vinyasa jóga, Mantry, Satsang

Iris patří neodmyslitelně k Pranavě už řadu let. Je její technickou podporou a tiše proplouvá za každým letákem nebo webovým tlačítkem. Její lekce Vinyasa jógy jsou rytmické, hřejivé, v intimní atmosféře manter a svíček.

Kontakt: iris@pranavajoga.cz

IMG_9695.JPG

Marianna Strapcová

​Čakra Vinyasa jóga

Původem ze Slovenska a k józe se dostala, když ji neúprosně začala bolet záda a po rehabilitacích ji bylo doporučeno pravidelně cvičit. Okouzlila ji  ucelenost cvičení, které se nevěnuje jenom zevnějšku, ale i vnitřku a duševní pohodě. Od té doby ji jóga doprovází v životě každý den,

Kontakt: marianna@pranavajoga.cz

20190723_164156-01 - kopie.jpeg

Jarmila Voženílková

Jógová terapie, Hatha jóga, Yin jóga

Jarmila je dlouholetou lektorkou, studium jógy a jógové terapie v jižní Indii ji naprosto okouzlilo a změnilo život. Lekce vede jemně a citlivě, preferuje individuální přístup a vědomé propojení těla a mysli. V Pranavě působila jako vůbec první lektor a my ji srdečně vítáme zpět do jógového týmu. 

Kontakt: jami@pranavajoga.cz

Snímek obrazovky 2022-06-20 131338.png

Martin Tomeš

Vinyasa jóga

Martin vede lekce Vinyasa jógy pro všechny, ať už pro začátečníky nebo pokročilé. Józe se začal věnovat v roce 2014, absolvoval akreditované školení v Pranava Jóga Centru a od té doby patří ke studiu jako jediná můžská energie. Jóga je jeho každodenní praxe, ať už skrze mantry v doprovodu kytary, které se věnuje profesně, nebo na podložce. Je mu ctí a potěšením svou radost z učení jógy předávat dál.

Kontakt: martin@pranavajoga.cz

 
IMG_8042.jpg

Martina Konvičková

Vinyasa a Hatha jóga

Józe se věnuje od roku 2008, a byla to láska od první ásany. Od malička se věnuje sportu a taky duchovní stránce života. Vždy ji bavil zpěv, pohyb, ale i různé dechové a koncentrační cvičení. A jóga tohle všechno přináší, proto se vydala na tuto cestu poznání.

Kontakt: tina@pranavajoga.cz

IMG-6609.JPG

Jarka Skřipčáková

Hatha jóga

Jarka patří k dlouholetým lektorům Pranavského studia, která rovněž, jako mnoho našich lektorů, absolvovala školení instruktorů právě u nás. Svůj profesní učitelský život jemně a laskavě promítá do jógového. Lekce Hatha jógy má důmyslně propracované od začátku do konce a dostane se tak v jejím kurzu do dobrých rukou.

Kontakt: jarka@pranavajoga.cz

IMG_4430.jpg

Pavlína Sokolová

Yin jóga, Gravid jóga

S jógou se poprvé setkala v roce 2010. Stejně jako ostatní lektorky studia absolvovala pranavské akreditované školení jógy a dále se věnuje cvičení jemné yin jógy a jógy pro nastávající maminky. Lekcemi si vás získá skrze její milý, uklidňující a laskavý hlas a okouzlujícím vedením lekcí.

Kontakt: pavlina@pranavajoga.cz

mandala-ikony.png

Buď součástí lektorského týmu

Jsi lektorem jógy? Rád by ses připojil k týmu lektorů Pranavy?

ॐ Napiš nám!

Děkujeme za odesání!

Ozveme se Ti! :-)

mandala-ikony.png