top of page
Žena v lotosu představují

Workshopy, semináře a prodloužené lekce

víkendové a jednodenní akce ve studiu

mandala-icons.png

Workshopy a semináře

Jógové Hudební Pohlazení.png

SPECIÁLKA

Jógové Hudební Pohlazení

Prožijte hudebně laděnou jógovou lekci pod vedením Míši Lalíkové, a živého hudebního doprovodu manželů Adrey a Zbyška Firlových. ✨

Lekce v jemném tempu, s uvolněnými pozicemi 🧘🏻‍♂️🕉 ve kterých bude prostor k protažení, prodýchání a ponoření se skrze živou hudební produkci sám do sebe. Lekce zakončena Hudebním Pohlazení v Relaxaci už bude jen 🍒 třešinkou na tomto jógovém dortíku. 

"Na našem Hudebním pohlazení se ladíme se na sebe, na prostor i skupinu. Každý z nás se občas potřebuje zastavit, obrátit se do sebe a prostě a jednoduše jen tak být. Zveme Vás tímto do naší bubliny. Na naši hodinu, kde Vám podržíme prostor, rozvibrujeme hudbou buňky v těle a pohladíme mluveným slovem."  ~ Andrea a Zbyšek Firlovi

Termín: sobota 19. října 2024, 17.00 - 19.00

Lektor: Míš Lalíková

Hosté: Andrea & Zbyšek Firlovi - Hudební Pohlazení

Cena: 500 Kč

Pevnost & Pružnost s Petrem Berkou.png
att.h49Tvd2xN5O7COBtrTDETRGRlXz9E5bnAhqMEO6F16A.jpg

SOBOTNÍ SPECIÁLKA

Jógová Pružnost & Pevnost s Petrem Berkou

Petr je milý, pozitivní a charismatický člověk, stylista, fotograf, bývalý tanečník latinskoamerických tanců a především jógín. Jógu miluje celým svým srdcem, je jeho životem. 

Praktická část: V první části lekce se zaměříme na praktická cvičení, která rozvíjejí pružnost a pevnost těla. Petr vás provede sérií jemných, ale účinných cvičení, která pomohou uvolnit napětí ve svalech a zlepšit jejich pružnost. Zaměříte se ale také na silové asány, které posílí klíčové skupiny svalů a přispějí k celkové stabilitě a síle těla. Lekce je sestavena tak, aby byla přístupná všem úrovním, od začátečníků po pokročilé.

Workshop: Druhá část lekce bude formou workshopu, kde se Petr podělí o své znalosti a zkušenosti týkající se pružnosti a pevnosti těla. Dozvíte se více o tom jak správně provádět jednotlivé cviky a jak dosáhnout rovnováhy mezi flexibilitou a silou. Tento workshop poskytne teoretické základy a praktické tipy, které můžete začlenit do své každodenní praxe.

Přijďte si užít jedinečný zážitek s Petrem Berkou a objevte, jak harmonická kombinace pružnosti a pevnosti může transformovat váš jógový život. 

Program zahrnuje pauzu pro oběd (ten není v ceně).

Termín: sobota 14. září 2024, 10.00 - 14.00

Cena: 650 Kč do 31.8.2024, poté a na místě 720 Kč

mandala-ikony.png

Registrace a storno

Na workshopy/semináře/lekce je možné se přihlásit v rezervačním systému a zaplatit jej bankovním převodem do 3 pracovních dní, dle pokynů k platbě, které obdržíte emailem a naleznete je také v přehledu registrace kurzu ve svém účtu rezervačního systému. 

Po uplynutí 5 pracovních dní a neuhrazení Vaše registrace propadá a není ji už možné uhradit.

Storno zaplaceného workshopu:

- více než 3 dny před konáním bude účtován storno poplatek ve výši 20 % (jinými slovy bude Klientovi 80 % vráceno).

- storno 1-3 dny před konáním, bude účtován storno poplatek ve výši 50 % (jinými slovy bude Klientovi 50 % vráceno).

- klient se neomluví včas a nedostaví se, anebo se omluví 0-1 den před konáním, je studio oprávněno ponechat si 100 % výši ceny. 

V případě neúčasti za sebe lze poslat náhradníka - prosíme pak o tom informovat na kurzy@pranavajoga.cz

Všeobecné obchodní podmínky

mandala-ikony.png
bottom of page